TANIŞALIM ÖNCE

TANIŞALIM ÖNCE2019-01-15T10:22:41+00:00

MOVECA

DEĞERLENECEK ŞİRKETLERİN HAREKET NOKTASI
MOVECA, büyüme potansiyeli olan ya da yatırım değeri taşıyan şirketlerin/projelerin, sürdürülebilir bir sistemde ticari uygulamalara dönüşmesini sağlamak amacıyla kurulmuş, düşüncelerin değerle buluşup harekete geçtiği bir platformdur.

Hareket, hız ve dinamizm kavramlarını temel alan MOVECA;
• Hantallaşmış değerlendirme bürokrasisi,
• Uzun ve sıkıcı görüşmeler,
• Sayfalar dolusu detaylandırılmış proje dosyaları
gibi başvuru sürecinde girişimcinin enerjisini çalan tüm hantal yapıları ortadan kaldırmayı amaçlar, sonuca odaklanarak girişimcinin kıymetli fikirlerini en hızlı biçimde değerlendirecek süreç çalışmalarında bulunur. Bu kapsamda MOVECA, sisteme girilen bir fikri değerlendirip en geç 7 iş gününde olumlu ya da olumsuz geri bildirim yapmayı taahhüt eder.

 

KIRKINCIOĞLU GRUP

1942’de Celal Kırkıncıoğlu tarafından kurulan Kırkıncıoğlu Grubu, bugün 3. kuşak yöneticileri öncülüğünde 4. kuşağıyla ticari faaliyetlerine inşaat, mobilya, perakende mağazacılık, gayrimenkul yatırımları, dayanıklı tüketim malzemeleri üretimi ve satışı alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan Kırkıncıoğlu Grup, geçmişin deneyimiyle geleceğin vizyonunu bir araya getirmiş MOVECA markası ile genç ve yenilikçi fikirleri sahip oldukları değere kavuşturmayı amaç edinmiştir. Bu topraklarda doğan teknolojik girişimlerin dünya ile yarışacak seviyeye gelmesi Kırkıncıoğlu Grup’un öncelikleri arasındadır.

 

KURUCUMUZUN MESAJI

Hedefimiz Girişimci Şirketlerin Önündeki Engelleri Kaldırmak
Finansal kaynak yetersizlikleri bazı şirketlerin ayaklarını bağlayan, hayallerine sınır koyan en önemli etkenlerden biridir. Yenilikçi projelerin hayata geçmesi aşamasında finansal kaynak yetersizliklerini ortadan kaldırmak ve parlak fikirlere destek vermek amacıyla Grubumuz çatısı altında kurduğumuz MOVECA ile 80 yıllık ticari deneyimimizi ve birikimimizi inovasyon ekosistemiyle buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bir fikre sahip olmak kadar, o fikri hayata geçirebilmek de önemli bir yetenektir. Bu düşünceden hareketle, projenin hayata geçmesi ve topluma fayda sağlayacak düzeye gelmesi konusunda MOVECA olarak bizler, fikir sahiplerinin her an yanında olacak; projelerin yol haritalarını yapılandırmadan strateji belirlenmesine, yönetim danışmanlığından güçlü network ağına erişime kadar pek çok konuda yatırım yaptığımız şirkete destek sağlayacağız. Yalnızca bir melek yatırımcı rolünü üstlenmeyecek, fiili olarak projenin her aşamasında faaliyet göstereceğiz.

Biz Bir Hayal Kurduk ve Bunu Sizinle Birlikte Gerçekleştireceğiz
Sadece ulusal bazda değil, küresel ölçekte bir marka haline getirmeyi hedeflediğimiz MOVECA’da alanında uzman kişilerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu güçlü ekiple destek verdiğimiz projeler arasından uluslararası düzeyde boy gösterebilecek milyon dolarlık markalar çıkarmayı hedefliyoruz.

Abdullah KIRKINCIOĞLU

ÇÖZÜM ORTAKLARI

E-Bülten

Gelişmelerden Haberdar Olun